Nejvyšší vyznamenání

1. června 2006 v 19:21 | Pavla |  Shania Twain
Ocenění
Countryová i popová hvězda první velikosti Shania Twain obdržela nejvyšší kanadské vyznamenání. Za své zásluhy získala řád Order Of Canada.
V zemi, která spadá pod správu britské královny, předává vyznamenání vláda jenom osobnostem, které se zasloužily o reprezentaci země a celosvětově uspěly. Shania dostala doporučení od speciálně sestaveného poradního výboru. Ten totiž ocenil její kariéru děvčete, jež se prosadilo z malého městečka Timmins a stalo se světovou hvězdou. Za to, že nezapomíná na své kořeny a za to, že se jako velká světová star zasazuje o zmírnění utrpení strádajících dětí, si podle zdůvodnění kanadský řád právem zaslouží.
Shania Twain prodala za svou kariéru mnoho desek, tři z alb svými výsledky dokonce prolomily hranici deseti milionů prodaných nosičů. Album "Come On Over" z roku 1999 si pak našlo dvacet milionů posluchačů, což zpěvačku katapultovalo mezi absolutní hudební elitu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Evík Evík | 1. ledna 2007 v 19:00 | Reagovat

je to tady mocmocccccc pěknéééé(hnusné- haha)Jo a Shania je fakt supík

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2 Zuzka Zuzka | 14. června 2007 v 23:35 | Reagovat

jj shania je moje nej nej ja ji proste zeru je uzasna a moc krasna

3 Xtinka Xtinka | 25. září 2007 v 14:28 | Reagovat

shanička muck fajná zpěvajda :-)

4 matulka matulka | 15. ledna 2008 v 16:46 | Reagovat

je ta nej zpěvačka na světě

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama